IDEALNY STAN TECHNICZNO-WIZUALNY

Gwarantujemy niezawodną pracę sprzętu oraz nienaganną czystość. Każde urządzenie przechodzi szereg testów oraz jest starannie czyszczone (np. kurz, odciski palców). Wynajmując sprzęt  jesteś w pełni usatysfakcjonowany i spokojny o przebieg swojego wydarzenia.

tvblysk
tv-lp

SPECYFIKACJA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Niezależnie od wielkości wydarzenia, jesteśmy w stanie zapewnić zarówno małe monitory LCD jak i duże TV nawet do 103″. Jeśli skala eventu jest większa zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekranów wielkoformatowych. W naszych zasobach ponad 70m2 ekranów diodowych P2.

DODATKOWE AKCESORIA

Z każdym wynajmowanym u nas TV otrzymujesz: statyw 2m, pełne okablowanie, pilot oraz bezpieczny case transportowy.

Istnieje możliwość dopożyczenia akcesoriów takich jak: konsole do gier, laptopy, komputery stacjonarne, pendrive i wiele innych.

bez-nazwy
dostawa

ELASTYCZNE TERMINY DOSTAW

Potrzebujesz sprzętu wcześniej, by mieć pewność 100% dopięcia eventu na ostatni guzik? – u nas płacisz tylko za termin faktycznego użytkowania!

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz Europy. Wygodny, dostosowany transport do Twoich potrzeb – zawsze na czas!

[tf_numbers]

Skorzystaj z DARMOWEJ DOSTAWY!

*obejmuje teren Warszawy i okolic.

[cbfccountdown type=”kk” date=”06/30/2017″ hour=”12″ minute=”00″][/cbfccountdown]

polub_nas_na_fb

Zaufali Nam:

[logo-carousel id=lp]

Action Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie BiBiP Rafał Szymański z siedzibą w Warszawie przy ul. Śląskiej 3 za wykonaną usługę dotyczącą wynajmu sprzętu multimedialnego. Z firmą BiBiP Rafał Szymański współpracujemy od 9 miesięcy i w tym okresie przeprowadziliśmy kijka udanych realizacji. Pan Rafał jest osobą niezwykle uprzejmą, punktualną i nastawioną na sumienną realizację potrzeb klienta. Usługi zawsze wykonywano w zaplanowanym terminie i z największą starannością. BiBiP Rafał Szymański dba o wysoką jakość obsługi i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i otwarci na dalszą realizację wspólnych projektów.

Ewelina Bogdanowicz

Targi OffRoad Show Poland

W imieniu firmy Subaru Import Polska sp. z o.o. składam podziękowania dla firmy NeedIT za pomoc techniczną przy organizacji stoiska na targi OffRoad Show Poland, które miały miejsce dnia 7-8.11.2015 w Warszawskim Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska. Jednocześnie chciałbym wyrazić swoje uznanie dla doświadczenia i kompetencji całego zespołu. Udowodniliście Państwo, że każde zamówienie traktujecie indywidualnie, ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Doceniając zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie firmy NeedIT, mamy przyjemność rekomendować jej usługi.

Paweł Latała

Wystawa Zieleń to Życie

Firma Brinkman Polska Sp. z o.o. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą NeedIT. Korzystaliśmy z usług firmy NeedIT podczas wystawy Zieleń to Życie 2016 i pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wykonania powierzonego zadania, polegającego na wypożyczeniu sprzętu multimedialnego wraz z dostawą i montażem. Usługa została wykonana sprawnie i terminowo, mogliśmy również liczyć na stałą pomoc ze strony firmy NeedIT podczas trwania targów. Bardzo pozytywnie oceniamy kontakt z przedstawicielem firmy. Firma NeedIT dołożyła wszelkich starań, aby zaspokoić nasze potrzeby oraz doskonale zadbała o spełnienie naszych oczekiwań. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę NeedIT jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za fachowość połączoną z pełnym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez NeedIT. Źródło

Anna Maciąg
Specjalista ds. Marketingu i reklamy / Royal Brinkman

Mistrzostwa Polski w Obstawianiu na Żywo

W imieniu firmy SportWin Sp. z o.o. składam podziękowania dla firmy NeedIT za przygotowanie zaplecza technicznego oraz oświetlenia podczas II Mistrzostw Polski w Obstawianiu na Żywo, które odbyły się 26 września 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie. Jednocześnie chciałbym wyrazić swoje uznanie dla doświadczenia, profesjonalizmu i kompetencji całego zespołu. Udowodniliście Państwo, że każde zlecenie traktujecie indywidualnie, ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Na uwagę zasługuje także doskonała komunikacja z Państwa firmą. Doceniając zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie firmy NeedIT, mamy przyjemność rekomendować jej usługi. Źródło

Marcin Wenzel
Managing Director / SportWin Sp. z o.o.

Przykładowe Realizacje: