5

Paź

Wypożyczalnia laptopów

5 października 2015 07:15

wypożyczalnia laptopów

Wynajem laptopów to usługa, która usprawnia funkcjonowanie firm, a także organizację szkoleń, konferencji czy innych dużych wydarzeń. Wykorzystywanie własnego sprzętu może skomplikować logistykę wydarzenia, a wypożyczalnia laptopów gwarantuje specjalnie przygotowane i w pełni sprawne urządzenia.

Jakie zalety ma wynajem laptopów?

Oto korzyści, jakie niesie za sobą wypożyczenie laptopów:

  • Otrzymujesz w pełni mobilne zaplecze komputerowe,
  • Zawsze dostajesz najnowsze laptopy, wyłącznie renomowanych marek,
  • Wszystkie laptopy są profesjonalnie skonfigurowane i testowane, przez co nie zawiodą podczas wydarzenia,
  • Poprawa wizerunku marki poprzez wykorzystywanie najlepszego sprzętu,
  • Serwis techniczny 24/7,
  • Dostarczenie laptopów na miejsce wydarzenia.

Wypożyczenie laptopa – stan techniczny

To co w głównej mierze przemawia za korzystaniem z wypożyczalni laptopów, to niezawodny stan techniczny sprzętu. Przed wynajęciem laptopów są one testowane i przygotowywane zgodnie z wymaganiami klienta. Korzystając z usług NeedIT każdy klient ma gwarancję, że dostanie sprzęt w pełni sprawny i niezawodny.

Ponadto, wypożyczalnia laptopów NeedIT gwarantuje sprzęt z legalnym systemem i oprogramowaniem. Jeżeli istnieje taka potrzeba to informatycy z firmy przetransportują, podłączą i skonfigurują laptopy.

Wypożyczalnia laptopów NeedIT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako wypożyczalnia laptopów mamy ogromne doświadczenie, obsługiwaliśmy wiele imprez, szkoleń, konferencji i innych dużych wydarzeń. Jeżeli interesuje Cię wynajem laptopów zadzwoń do nas – stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, dopasowaną do potrzeb i okoliczności wydarzenia.

Namiary na ofertę – wypożyczalnia laptopów