25

Kwi

Wynajem urządzeń na szkolenia wewnętrzne w firmach

25 kwietnia 2018 09:34

wypożyczalnia laptopów

Szkolenia wewnętrzne niosą za sobą przede wszystkim wzrost umiejętności pracowników, ale za całym wydarzeniem kryje się także wiele kosztów, spora dawka organizacji, a także stres, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Organizacja szkolenia wewnętrznego

Bez względu na branżę, w której zostanie zorganizowane szkolenie, zawsze konieczne jest:

  • zagwarantowanie pomieszczenia, w którym takie szkolenia mają się odbywać – jeżeli firma nie ma możliwości wygospodarowania takiego pomieszczenia u siebie w placówce, należy je wynająć,
  • zaproszenie właściwych prelegentów, a także zapewnienie im profesjonalnych warunków do pracy,
  • zapewnienie cateringu – szkolenia często trwają przez cały dzień pracy,
  • zapewnienie odpowiednich urządzeń, na których będą pracować uczestnicy szkolenia i prelegenci.

Sprzęt potrzebny na szkolenie

Zapewnienie odpowiedniej ilości sprzętu, dla każdego uczestnika szkolenia, wcale nie jest łatwą sprawą. Często w firmach pracuje się na komputerach stacjonarnych, których przenoszenie jest mozolną pracą, nie dysponuje się także dużymi ekranami czy też rzutnikami. Jak więc poradzić sobie z technologiczną oprawą szkolenia wewnętrznego?

Z pomocą przychodzi wynajem urządzeń na szkolenia wewnętrzne w NeedIT – dzięki ogromnej ilości urządzeń na wynajem, są w stanie zorganizować każde przedsięwzięcie, nawet w dużych korporacjach. A co najważniejsze, takie szkolenie może być zorganizowane w dowolnej części kraju, ponieważ mimo, że siedziba NeedIT znajduje się w Warszawie, to są w stanie przekazać sprzęt do każdego zakątka Polski.

Obsługa techniczna

Jeżeli podczas organizacji szkolenia wewnętrznego potrzebujecie pomocy w skonfigurowaniu urządzeń, zainstalowaniu właściwych programów, szybkiego szkolenia uczestników, czy nawet opieki technicznej podczas całego wydarzenia, powinniście się zdecydować na wynajem urządzeń wraz z obsługą techniczną. Dzięki temu całą techniczną część szkolenia obsługuje NeedIT, przez co firma organizująca szkolenie wewnętrzne, może zająć się wyłącznie kwestiami merytorycznymi.

W ofercie NeedIT znajduje się wynajem m.in.:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!