18

Kwi

Czy wynajem TV się opłaca?

18 kwietnia 2016 16:22

wypożyczalnia telewizorów, tv, wynajem

Planowanie wydarzeń takich jak wystawy, targi, spotkania biznesowe czy też gale wymagają odpowiedniej oprawy wizerunkowej. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się telewizory, które w prosty sposób podniosą poziom i prezencję całego wydarzenia.

Wysoki poziom kosztem małej ilości miejsca

Ekrany plazmowe i telewizory LED prezentują się bardzo dostojnie, a zajmują naprawdę niedużo miejsca, więc organizator nie musi martwić się, że postawienie kilku ekranów drastycznie zmniejszy ilość miejsca dla przybyłych gości. Instalując telewizory nie tylko podnosimy prestiż wydarzenia, ale także ułatwiamy gościom nawigację, przedstawiamy konspekt wydarzenia czy też udzielamy informacji o twórcach wydarzenia – możliwości jest naprawdę wiele!

Wynajem telewizorów a ich zastosowanie

Wypożyczalnia telewizorów zawsze doradzi, jaki sprzęt nadaje się do danego typu wydarzenia, np. na prezentacjach, targach czy też szkoleniach najlepiej jest zastosować telewizory LED dużych rozmiarów, ponieważ gwarantują nam wysoką jakość obrazu, profesjonalny wygląd i przede wszystkim, można je łatwo wkomponować w każdą przestrzeń. Decydując się na wynajem telewizorów, mamy gwarancję tego że zainstalowany sprzęt zrobi duże wrażenie na odbiorcach.

Wypożyczalnia telewizorów a koszt zakupu sprzętu

Kupno nowych telewizorów, które mają odpowiednią rozdzielczość, wielkość i nagłośnienie to spory koszt. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest wynajem tv – w końcu na wydarzenie nie potrzeba jednego telewizora, a co najmniej kilku, a nawet kilkunastu. A jak wiadomo, kiedy szkolenie, targi czy pokaz kończą się, sprzęt jest tej firmie zupełnie zbędny. Mamy w tym momencie wygenerowany spory koszt, przy czym następne wydarzenie może być zaplanowane w bardzo odległym terminie, lub nie będzie go wcale.

Wypożyczalnia telewizorów NeedIT zaprasza do skorzystania z oferty!

Jako wypożyczalnia telewizorów zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń, nasz sprzęt jest zawsze gotowy do użycia, gwarantujemy do tego montaż oraz serwis podczas wydarzenia.

Wynajem telewizorów obejmuje także:

  • Podstawkę
  • Uchwyt ścienny
  • Statyw 2m
  • TV z pilotem i okablowaniem

Wynajem telewizorów na Euro 2016

Zbliża się czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, podczas którego powstanie duża ilość stref kibica, a wiele pubów i barów będzie transmitowało mecze. Zapraszamy do kontaktu – zapewniamy wynajem telewizorów na Euro 2016 z pełnym oprzyrządowaniem i odpowiednim nagłośnieniem, tak aby atmosfera wśród kibiców nie zmalała ani na minutę!