24

Paź

Wynajem sprzętu IT

24 października 2017 15:38

Organizując imprezy, musimy liczyć się z tym, że będziemy potrzebować sporo sprzętu, a mając na głowie wiele innych kwestii związanych z planowaniem, warto zastanowić się nad zleceniem obsługi technicznej wydarzenia. Postanowiliśmy przybliżyć naszą ofertę, w zależności od charakteru organizowanego szkolenia.

Imprezy gamingowe  

W naszej ofercie znajdują się następujące konsole do gier:

Sony PS3 – konsola jest wyposażona w lekki, wygodny i wyposażony w żyroskop kontroler Dual Shock 3. Dodatkowo dostępna jest ogromna biblioteka gier, łatwy dostęp do twardego dysku, obsługa DLNA i HDMI CEC. Interfejs jest intuicyjny, a do tego do dyspozycji jest odtwarzacz Blu-ray z możliwością skalowania DVD. Konsola posiada także wbudowaną przeglądarkę internetową, a także bezpłatne usługi online.

Sony PS4 – konsola ma ulepszony kontroler Dual Shock 4 z poprawionymi przyciskami typu Trigger, wklęsłymi gałkami analogowymi, przyciskiem share, głośnikiem, wejściem na headset stereo, panelem świetlnym i komunikacją bezprzewodową, a także z możliwością ustalania swojego położenia w przestrzeni 3D. Menu konsoli mimo że ulepszone, posiada prostą w obsłudze formę, a funkcje takie jak instalacja gry na twardym dysku są wygodnie zgromadzone w opcjach kontekstowych. Biblioteka gier jest naprawdę duża, Blu-ray PlayStation 4 bez problemu odtwarza filmy zapisane na tych płytach w rozdzielczości 1080p (1920 x 1080 pikseli) oraz wideo 4K. Nie ma problemów z filmami na krążkach DVD oraz stereoskopowymi (3D), o ile mamy odpowiedni telewizor i okulary.

Xbox 360 – na rynku dostępna jest ogromna liczba gier na tę konsolę, a do tego inne tytuły dostępne sklepie Xbox Live (konsola zasłynęła za sprawą wydanych na wyłączność serii Gears of War, Halo oraz genialnej symulacji wyścigów – Forza Motorsport). Posiada ona dodatkowe funkcjonalności multimedialne tj. wypożyczalnia filmów czy transmisja wydarzeń.

Xbox One – konsola stanowi skok wydajności w stosunku do swojego poprzednika, a wszystko za sprawą większej ilości pamięci, mocniejszego układu graficznego oraz bardziej zaawansowanego procesora. Za pomocą konsoli można rozmawiać przez Skype, oglądać TV, dzielić się nagranymi momentami z gier, lub włączać filmy za pomocą komend głosowych. Wszystko to jest dostępne bez przerywania zabawy.

Wiele zależy od charakteru wydarzenia, tego jakie gry będą uruchamiane, oraz z jakiej marki konsoli planujemy korzystać.

Więcej na temat specyfikacji tych urządzeń przeczytacie tutaj – konsole do gier

Wynajem laptopów

W zależności od charakteru wydarzenia, należy odpowiednio dobrać laptopy, np. jeżeli sprawa wynajmu dotyczy szkolenia, które wymaga jedynie uruchomienia programów tekstowych, kalkulacyjnych lub korzystania z internetu, spokojnie wystarcza Niedrogie laptopy w naszej oferty. Jednak jeżeli dochodzi kwestia korzystania z programów graficznych, audytujących, lub innych zaawansowanych narzędzi warto zdecydować się na wynajem Wydajnych lub nawet Super szybkich laptopów. Jeżeli wydarzenie będzie dedykowane dla grafików, lub będzie dotyczyło multimedialnych kwestii, planów filmowych lub gier, wybór będzie się obracał pomiędzy laptopami Super szybkimi lub Apple. Jednak to jaki model wybrać warto z nami skonsultować, doradzimy które urządzenie lepiej sprawdzi się w konkretnej sytuacji – sprawdź ofertę na wynajem laptopów.

Wynajem tabletów

Tablety przydają się podczas spotkań biznesowych, prezentacji, spotkań firmowych z klientami, badania opinii publicznej (przeprowadzanie ankiet, mobilne systemy do głosowania), szkoleń, sympozjów i konferencji. Posiadają one system głosowania i rejestrowania gości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wydajne tablety, które się nie zacinają. W celu ustalenia jaki model konkretnie przyda się do danego wydarzenia prosimy o kontakt, doradzimy który z proponowanych modeli będzie najlepszy.

Wynajem telewizorów

Jeżeli chodzi o telewizory znajdujące się w naszej ofercie, to każdy z nich gwarantuje najwyższą jakość obrazu tj. świetne kolory, nieskazitelne detale, a także głębia. Jedyną kwestią którą należy ustalić jest wielkość telewizora, a to głównie dotyczy tego z jakiej odległości zebrani uczestnicy będą oglądać wyświetlane materiały.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wynajem telewizorów w NeedIT.

Projektory

Do wszystkich wydarzeń, czasami przydają się projektory, aby uczestnicy mogli zobaczyć wszystkie szczegóły, zwłaszcza jeżeli w wydarzeniu będzie brało udział wielu ludzi, przez co widoczność z tyłu sali może być niezbyt dobra.

Dokładne parametry naszych projektorów znajdziecie tutaj – wynajem projektorów z NeedIT. Przekazując nam szczegóły, podpowiemy, który projektor najlepiej sprawdzi się podczas wydarzenia.

Wynajem urządzeń w NeedIT

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenie było zorganizowane na jak najwyższym poziomie. Nasz sprzęt jest aktualizowany, posiada najlepsze parametry, oraz jest do wynajęcia w konkurencyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!