26

Paź

Wynajem projektorów z wypożyczalnią NeedIT

26 października 2015 14:48

projektory wynajem

Projektory dają możliwość podpięcia odtwarzacza DVD, laptopa czy też komputera stacjonarnego. Ponadto, projektor jest niezwykle wygodnym i przede wszystkim małym urządzeniem, które można wszędzie ze sobą zabrać.

Do nam daje wynajem projektorów?

Wypożyczalnia projektorów zawsze zapewnia najlepsze warunki na wynajem. Projektory pozwalają wyświetlać filmy i odtwarzać dźwięki, dzięki czemu można o wiele atrakcyjniej zaprezentować materiał na szkoleniach, konferencji, promocji czy też spotkaniu branżowym.

Projektory dają możliwość wyświetlania obrazu bezpośrednio na ścianie lub na specjalnych ekranach projekcyjnych, dzięki czemu można prowadzić prelekcję nawet w dużych salach przed liczną publicznością.

Projektory – wynajem odpowiedniego urządzenia

Przed podjęciem decyzji, jaki projektor powinniśmy wynająć, należy dokładnie przeanalizować jego przeznaczenie. W naszej ofercie znajdują się projektory o różnym przeznaczeniu, w tym:

  • projektory do prezentacji w siedzibie firmy lub też u klienta,
  • projektory nadające się do organizacji konferencji, kongresów, czy też szkoleń na dużych salach,
  • projektory na gale i pokazy,
  • projektory nadające się do prezentacji na zewnątrz.

Decydując się na wynajem projektorów należy zwrócić również uwagę na jasność projektora, która jest wyrażana w ANSI lumenach np. w sali konferencyjnej, która nie może zostać przyciemniona powinniśmy wybrać większą jasność projektora. Oczywiście istotną kwestią jest także ilość słuchaczy i wielkość sali.

Wypożyczając projektor nie można zapomnieć także o jego rozdzielczości – wszystko musi być dopasowane do okoliczności w jakich będzie odbywało się wydarzenie. Oczywiście jako wypożyczalnia projektorów, zapewniamy doradztwo w kwestii doboru sprzętu.

Wypożyczalnia projektorów NeedIT

Decydując się na wynajem projektorów w naszej firmie masz zagwarantowaną indywidualną ofertę, dopasowaną do potrzeb wydarzenia.
W ofercie mamy projektory:

  • do 4000 ANSI do codziennej pracy przy małym oświetleniu,
  • do 8000 ANSI do codziennej pracy przy mocnym oświetleniu,
  • do 20000 ANSI na pokazy, gale, kina plenerowe, mapping.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – projektory wynajem