15

Wrz

Wynajem laptopów – co warto wiedzieć?

15 września 2016 18:18

wynajem laptopów

Wynajem laptopów staje się coraz popularniejszy, a jest to podyktowane tym, że zajmowanie się obsługą techniczną podczas dużych szkoleń, konferencji czy też eventów jest niezwykle czasochłonne i może skończyć się awarią nad którą nie zapanujemy. W końcu organizator szkolenia ma na głowie wiele innych spraw, które wpływają na przebieg całego wydarzenia.

Wynajem dużej ilości laptopów

Jeżeli do zorganizowania wydarzenia potrzebna jest duża liczba laptopów, firma NeedIT jak najbardziej jest w stanie zapewnić najwyższy standard, w dobrej cenie. Posiadamy wiele notebooków, które są jednorodne, zarówno pod kątem wyglądu jak i wersji oprogramowania. Dzięki temu, klienci którzy zdecydują się na wynajem laptopów, mają zagwarantowany pakiet takich samych urządzeń, co bardzo wpływa na estetykę i ogólny efekt wizualny spotkania.

Oprogramowanie komputerów

W zależności od tego, na jaki laptop się Państwo zdecydują, posiadamy najnowsze wersje oprogramowania Windows jak i Mac OS. Ponadto, w zależności od wymagań, zapewniamy programy, które ułatwią korzystanie z laptopów (np. pakiet Microsoft Office). Jeżeli będzie taka konieczność, jesteśmy w stanie doinstalować do systemu oprogramowanie, które będzie niezbędne na planowanym spotkaniu. Oczywiście gwarantujemy urządzenia wyłącznie z legalnym oprogramowaniem.

Obsługa techniczna

Na życzenie klienta, możemy także zająć się kompleksową obsługą techniczną całego wydarzenia.

Wynajem laptopów a transport

Po zamówieniu sprzętu, zapewniamy dowóz na miejsce na terenie całego kraju. Transport dużej ilości laptopów odbywa się w specjalnych skrzynkach, które zabezpieczają sprzęt. Jeżeli są to pojedyncze laptopy, to przewożone są one w estetycznych torbach na laptopy.

Cena transportu urządzeń zawiera się w kwocie wynajmu.

Wynajem laptopów i nie tylko…

W naszej ofercie znajduje się także wynajem innych urządzeń, niezbędnych do obsługi technicznej imprez, w tym:

  • wynajem drukarek
  • wynajem projektorów multimedialnych
  • wynajem ekranów projekcyjnych
  • wynajem routerów
  • wynajem listew zasilających
  • wynajem monitorów
  • wynajem telewizorów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty – gwarantujemy wynajem laptopów na najlepszych warunkach.