4

Kwi

Wynajem komputerów i laptopów a cennik

4 kwietnia 2016 08:03

Świat pędzi naprzód, co wiąże się z tym, że firmy muszą nieustannie dostosowywać się do rosnących wymagań konsumentów. Dlatego organizując konferencje, szkolenia, gale czy też inne duże wydarzenia, trzeba zapewniać sprzęt najwyższej jakości, który podniesie prestiż wydarzenia.

Wynajmu sprzętu – warto?

Pewnie każdy zada sobie pytanie, dlaczego mam wynajmować sprzęt, a nie skorzystać ze swojego? Odpowiedź jest prosta – komfort dla organizatora. Decyzując się na takie usługi, mamy gwarancję że wydarzenie będzie zaopatrzone w najlepszy sprzęt na rynku (co zapewnia niezawodność), nie musimy martwić się o instalację oraz problemy techniczne, a w dodatku firma która oferuje wynajem komputerów i laptopów zapewnia dowóz na miejsce (zawarty w cenie zamówienia), co również odciąża realizatora. Każdy kto miał do czynienia z organizacją dużego wydarzenia wie, że na liście jest niezliczona ilość spraw do załatwienia, a zlecenie wynajmu urządzeń firmie zewnętrznej znacznie odciąży terminarz. Generalnie, decydując się na outsourcing techniczny, możemy być pewni utworzenia funkcjonalnej stacji roboczej, zarówno dla prowadzącego jak i uczestników.

Ponadto poza powyższymi argumentami, to co przemawia na korzyść wynajmu sprzętu to fakt, że mamy możliwość domówienia wszystkich potrzebnych dodatkowych urządzeń np. projektorów, telewizorów czy też drukarek, w lepszych cenach.

Reasumując, zdecydowanie warto postawić na wynajem sprzętu, ponieważ organizator może skupić się na przekazie dla uczestników, a nie technicznych szczegółach wydarzenia.

Wynajem komputerów i laptopów – cennik NeedIT

Na koszty wynajmu wpływa wiele czynników w tym m.in. okres wynajmu czy też ilość sprzętu potrzebnego do zorganizowania wydarzenia. Dlatego nasz cennik jest ustalany indywidualnie dla każdego zlecenia. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt, ustalimy jaka ilość urządzeń będzie odpowiednia dla danego wydarzenia, po czym porozmawiamy o warunkach cenowych.

Decydując się na nasze usługi dostawa sprzętu do wyznaczonego punktu jest w cenie, zajmujemy się także instalacją sprzętu i udzielamy techniczne wsparcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: