12

Paź

Telewizor i konsola do gier na eventach

12 października 2016 10:18

wynajem telewizorów

Telewizory LCD bazują na nowoczesnej technologii, która zapewnia wysoką jakość obrazu. Ponadto taki telewizor jest cienki i lekki, dzięki czemu można go zamontować w każdym miejscu, co świetnie sprawdza się na konferencjach, szkoleniach, targach i innych eventach.  Dodając do tego konsolę, otrzymujemy idealny sposób na zapewnienie rozrywki przybyłym gościom. 

Telewizor LCD – specyfikacja

Technologia LCD to przełom na rynku, nagle kineskopowy duży telewizor został zastąpiony przez cienkie, lekkie i płaskie urządzenia, które można ustawić wszędzie, włącznie z powieszeniem na ścianie. Ekran telewizorów LCD jest zbudowany z dwóch warstw kryształów, które znajdują się między dwoma profilowanymi powierzchniami. Dzięki temu dochodzi do układania promieni świetlnych, lub blokadę (w zależności od trybu pracy). Ekran w telewizorach LCD składa się z pikseli, a każdy piksel z subpikseli, co daje w efekcie pożądany kolor wyświetlanego obrazu.

Telewizory dopasowanie do konsoli do gier

Na wielu wydarzeniach pojawiają się telewizory LCD, które wyświetlają plany eventu, prezentują sylwetki firm, lub też ważne dane dotyczące wydarzenia. Jednak coraz częściej, pojawiają się telewizory z konsolami do gier dla najmłodszych. Jest to idealny sposób na zajęcie dzieci czymś, co nie będzie ich po chwili nudziło, a rodzice spokojnie mogą brać udział w wydarzeniu.

Można także spotkać konsole do gier w miejscu gdzie przebywają sami dorośli. Takie zagranie ma na celu integracje uczestników i wprowadzenie niezapomnianego elementu zabawy. Największą atrakcją takich gier jest to, że uczestnicy kierują grą samodzielnie, za pomocą swoich ruchów (w zależności od wybrania scenariusza lub gry).

Więc jeżeli szukasz oryginalnego sposobu na urozmaicenie imprezy firmowej, promocji, spotkania integracyjnego itp. lub chcesz zapewnić kącik zabaw dla dzieci, to zdecydowanie powinieneś zdecydować się na wynajem konsoli. Taka zabawa zapewni gościom niezapomniane wrażenia. Warto dodać, że dzięki konsolom można prezentować filmy w wysokiej rozdzielczości Blu- Ray.

Wypożyczalnia telewizorów i konsoli do gier NeedIT

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem telewizora i konsoli. Działamy na terenie całego kraju, a także oferujemy opiekę nad sprzętem w trakcie wydarzenia.

Dodatkowo do telewizorów dodajemy:

  • standardowy stojak,
  • uchwyt ścienny,
  • stojak / stand o wysokości 150 lub 190cm,
  • pilot, z kabel d-sub oraz hdmi.

Dostępne konsole do gier:

  • PS3
  • PS4
  • Xbox 360
  • Xbox One

Pamiętaj, taki pakiet tworzy jedno urządzenie, na którym można grać oraz prezentować filmy w wysokiej rozdzielczości.