20

Mar

Opłacalność wynajmu urządzeń na wydarzenia

20 marca 2018 10:02

Organizując wydarzenia, bardzo często trzeba załatwiać wiele spraw jednocześnie, na co fizycznie zaczyna nam brakować dnia. Sporo czasu z pewnością zajmuje zagwarantowanie odpowiedniego zaplecza technicznego, które będzie w 100% niezawodne, zwłaszcza jeżeli wydarzenie ma charakter multimedialny.

Szkolenia, konferencje, gale i inne

Tak naprawdę, nie da się już zorganizować wydarzenia, które w żadnym stopniu nie będzie wykorzystywało technologii, chociażby do lepszego przekazu materiałów. Nie trzeba zaznaczać, że zakup sprzętu, który będzie zapewniał odpowiedni poziom wyświetlania multimediów i innych materiałów, nie należy do najtańszych. Jak więc poradzić sobie z udźwignięciem takiego przedsięwzięcia, zarówno finansowo jak i organizacyjnie?

Wynajem urządzeń multimedialnych

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób planujących zorganizowanie dużego wydarzenia, poprzez ofertę wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego urządzeń multimedialnych. Nasza oferta jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu, każdy może dobrać odpowiednie urządzenie do organizowanego wydarzenia, bez względu na jego charakter czy czas trwania.

Przykładowo, osoby organizujące imprezę gamingową, będą potrzebowały urządzeń, które sprostają wysokim wymaganiom najnowszych gier, z kolei osoby organizujące szkolenia, dostaną laptopy lub tablety przygotowane tak, by materiały szkoleniowe były odpowiednio zaprezentowane.

Przede wszystkim, nasze urządzenia multimedialne gwarantują niezawodność, czego fundamentem jest najnowsze oprogramowanie i urządzenia wyłącznie wiodących producentów na rynku.

Opieka techniczna

Wybierając wynajem urządzeń multimedialnych w naszej firmie, nie tylko gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt, ale także opiekę techniczną. Na czym to polega? Przede wszystkim, możesz zapomnieć o całej oprawie technicznej wydarzenia, zajmujemy się wszystkimi kwestiami, począwszy od rozłożenia urządzeń, instalacji odpowiednich programów, aktualizacji programów, idąc przez rozmieszczenie sprzętu, kończąc na natychmiastowej reakcji z naszej strony w przypadku jakichkolwiek problemów, bez względu na to czy dotyczy to jednego użytkownika, czy większej liczby urządzeń.

W naszej ofercie znajduje się także dostosowanie i opieka nad urządzeniami, które będą służyły do egzaminów, obwarowanych wymaganiami i przepisami (np. egzaminy prawnicze).

Dlaczego wynajem urządzeń jest opłacalny?

Można śmiało powiedzieć, że wynajem urządzeń multimedialnych wypiera zakup nowych sprzętów. Nie chodzi tylko o cenę, ale także o brak konieczności opiekowania się urządzeniami i przekazanie nam kwestii tłumaczenia użytkownikom, w jaki sposób mają z nich korzystać.

Dzięki wynajmowi sprzętu multimedialnego, z opieką techniczną, masz gwarancję, że wszystko będzie dopracowane w każdym szczególe, tym samym podczas organizacji wydarzenia, zupełnie odchodzi kwestia zajmowania się organizacją techniczną.

Warto także zaznaczyć, że zakup nowych urządzeń na różnego typu wydarzenia, może oscylować w granicach kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wynajem jest nieporównywanie tańszy, a gdy wydarzenie się kończy, zajmujemy się rozmontowaniem wszystkich urządzeń.

Jak zamówić urządzenia?

Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz – potrzebujemy dowiedzieć się, jaki charakter będzie miało wydarzenie, co będzie wyświetlane/ uruchamiane na urządzeniach, a także ile osób będzie brało w wydarzeniu. Wtedy my wracamy z pełną i przede wszystkim, indywidualną ofertą na wynajem urządzeń multimedialnych.

Znajdziesz u nas:

 • laptopy
 • telewizory
 • konsole
 • projektory
 • monitory
 • drukarki
 • mikrofony
 • tablety
 • komputery stacjonarne
 • meble eventowe
 • oświetlenie
 • akcesoria multimedialne
 • podesty sceniczne

NeedIT zaprasza

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, specjalnie dopasowaną do charakteru organizowanego wydarzenia.