7

Kwi

Obsługa IT egzaminów

7 kwietnia 2017 10:58

W trakcie roku jest organizowanych wiele różnych egzaminów, na które potrzebny jest niezawodny sprzęt IT. W trakcie takiego ważnego wydarzenia nie może dojść do jakiejkolwiek usterki, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na komfort zdających, a co za tym idzie wynik.

Organizowanie egzaminów z udziałem sprzętu IT

Egzaminy mają to co siebie, że sprzęt wykorzystywany podczas ich przeprowadzania musi zostać przygotowany pod wymogi narzucone z góry, wiąże się to z wieloma obostrzeniami w tym m.in. usunięcie lub wyłącznie aplikacji systemowych działających w tle, czy też instalacja specjalnego oprogramowania.

Wynajem komputerów w NeedIT

Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem sprzętu IT na wszelkiego rodzaju egzaminy, z jego pełnym dostosowaniem. Dzięki nam masz gwarancję, że nie dojdzie do żadnych usterek, co zapewnia spokojny egzamin.

Poniżej znajduje się przykładowa lista egzaminów, które obsługujemy – jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego egzaminu, odezwij się do nas, na pewno dla Ciebie także znajdziemy rozwiązanie i odpowiednio skonfigurowany sprzęt szybko do Ciebie dotrze.

  • egzaminy państwowe (radcowskie, adwokackie, sędziowskie, komornicze)
  • egzaminy i kolokwia na uczelniach
  • egzaminy po szkoleniach
  • egzaminy zawodowe
  • egzaminy doszkalające
  • egzaminy BHP i Ppoż

Co gdy w czasie egzaminu przypadkowo odłączy nam się ładowarka i laptop się wyładuje? Bez obaw, system zapisuje prace zdających co do minuty, więc po włączeniu wracasz do punktu w którym brakło zasilania.

Ważne jest także to, że nasi technicy są obecni podczas egzaminu i w razie jakichkolwiek problemów pomagają jak najszybciej je rozwiązać.

Dlaczego warto wypożyczać sprzęt?

  • wypożyczony sprzęt ma najlepsze parametry techniczne
  • wypożyczane komputery są sprawdzone i zawsze sprawne
  • nad niezawodnym działaniem wypożyczonego sprzętu czuwają informatycy

Doświadczenie firmy NeedIT

Od ponad 5 lat obsługujemy egzaminy prawnicze, radcowskie i komornicze, od niedawna rozszerzyliśmy działalność o wszelkie typy egzaminów, podczas których można korzystać z laptopów. Wszyscy nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby egzamin przebiegł bez jakichkolwiek przerw i usterek technicznych.