12

Gru

Nowoczesna impreza dla dzieci

12 grudnia 2017 11:11

Dzieci uwielbiają zabawy z wykorzystaniem sprzętu multimedialnego, jest to dla nich atrakcja, którą naprawdę ciężko przebić. Współczesne rozwiązania, pozwalają nam stworzyć wspaniałą imprezę dla dzieci, którą będą pamiętały przez naprawdę długi czas.

Konsole do gier na przyjęciu dla dzieci

Można śmiało powiedzieć, że obecność konsol do gier na przyjęciu jest nieodłączna. Warto zaznaczyć, że producenci prześcigają się w tworzeniu gier, które nie tylko bawią, ale także uczą. Dodatkowo konsole umożliwiają zabawę z aktywnością fizyczną – na rynku jest dostępnych wiele gier, które polegają na walkach, wcielaniu się w sportowców, lub odtwarzaniu ruchów tanecznych. Ponadto można znaleźć gry logiczne, quizy w których może brać udział wielu uczestników czy też gry zręcznościowe.  Dzięki takim produkcjom, przyjęcie dla dzieci z konsolą nie będzie tylko „wpatrywaniem się” w ekrany telewizorów, ale także odpowiednią dawką ruchu oraz ogromną ilością śmiechu i zabawy.

Dobór odpowiedniego telewizora

Oczywiście konsola do gier łączy się z odpowiednim telewizorem, który idealne odwzoruje detale gier multimedialnych. To jakie parametry będzie miał telewizor, powinno być ściśle związane z wymaganiami gier. Jeżeli nie jesteśmy pewni co będzie najlepszą opcją, warto skonsultować wybór ze specjalistami.

Zorganizowanie nowoczesnej imprezy dla dzieci

Aby sprostać oczekiwaniom maluchów, należy odhaczyć na liście sporo punktów. Na imprezę dla dzieci składa się wiele kwestii, w tym jedzenie, zdobienia, dekoracje, czy sprzęty multimedialne. Warto jeden z tych punktów oddać do realizacji wykwalifikowanym firmom.

W ofercie NeedIT znajduje się przygotowywanie imprez ze sprzętem multimedialnym, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować idealny event dla dzieci. Nowoczesna impreza może wymagać wykorzystania:

  • telewizorów
  • konsol do gier
  • projektorów
  • systemów nagłaśniających
  • laptopów
  • mebli eventowych
  • oświetlenia

Jak widać, lista jest naprawdę długa, a my jesteśmy w stanie zapewnić każdy z powyższych elementów. Przekazując nam tę część, organizator imprezy będzie miał zapewniony komfort przy załatwianiu pozostałych spraw. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się obsługa techniczna, czyli po instalacji wszystkich urządzeń będziemy sprawować pieczę nad ich właściwym funkcjonowaniem podczas całego wydarzenia.

Imprezy mikołajkowe i bożonarodzeniowe

Wielkimi krokami zbliża się czas świąt, podczas którego organizowanych jest wiele imprez dla dzieci, gdzie urządzenia multimedialne są nieodłącznym elementem. Warto zaznaczyć, że istnieje wiele gier na konsole o tematyce świątecznej, co idealnie oddaje charakter tego magicznego okresu. Podczas spotkania z Mikołajem, każde dziecko będzie zachwycone perspektywą zagrania w nową grę, wyświetlaną na telewizorze posiadającym nieskazitelną jakość obrazu, oraz przy dochodzeniu dźwięków z gry z różnych zakątków pomieszczenia, za sprawą odpowiedniego nagłośnienia.

Nie ma imprezy bez VR

Gogle VR są określone jako „kolejna innowacja od PlayStation, która ukształtuje przyszłość gier” (cyt. Shuhei Yoshida). Urządzenie przenoszące nas do wirtualnej rzeczywistości stało się absolutnym hitem, na rynku jest dostępnych wiele gier pod tę technologię, więc każdy znajdzie coś dla siebie, a w szczególności dzieci. Gogle VR to gratka dla każdego malucha, granie w wirtualnej rzeczywistości jest niezapomnianą frajdą, dlatego warto postawić na tę technologię podczas multimedialnej imprezy dla dzieci.

Pomożemy w organizacji imprezy dla dzieci

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem urządzeń multimedialnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zgodnie z wytycznymi zamawiającego. Ponadto wszystkie urządzenia, które udostępniamy cechują się najnowszą technologią i bezawaryjnością.