14

Paź

Ekrany projekcyjne wypożyczalnia

14 października 2015 11:49

wynajem ekran projekcyjny

Nowoczesne technologie dają nam spore możliwości pod względem organizacji dużych wydarzeń. Muszą być one zorganizowane tak, aby każdy uczestnik był zorientowany w temacie. I w tym pomagają właśnie ekrany projekcyjne, które przekazują istotne elementy wydarzenia, konspekty, ofertę czy też prezentacje.

Ekrany projekcyjne – wypożyczalnia NeedIT

Ekrany projekcyjne mają wiele zalet, jednak jedną z największych jest to, że zajmują naprawdę niewiele miejsca. Jako wypożyczalnia ekranów projekcyjnych wiemy, że klienci decydują się na te urządzenia ponieważ zapewniają duży, czysty i wyrazisty obraz.

Niepodważalną kwestią przemawiającą na korzyść ekranów projekcyjnych jest to, że mogą być one stosowane zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Wypożyczalnia ekranów projekcyjnych

Oczywiście jak do każdego zlecenia, tak i do wynajmu ekranów projekcyjnych podchodzimy indywidualnie. Każde wydarzenie jest inne, dlatego wiemy że musimy dokładnie przeanalizować jego specyfikę i dobrać odpowiedni ekran projekcyjny.

Wynajem – ekran projekcyjny i jego rozmiar

Oto rozmiary ekranów projekcyjnych jakie oferujemy:

  • Tripod 160x160cm
  • Tripod 200x200cm
  • Ramowe 3x2m
  • Ramowe 6x4m

Wypożyczamy ekrany projekcyjne standardowe i ramowe. W przypadku tych drugich, możemy wykorzystywać powierzchnie do projekcji tylnej i przedniej. Dużą uwagę należy zwrócić na naciągnięcie powierzchni projekcyjnej podczas instalacji ramowych ekranów projekcyjnych – jako wypożyczalnia ekranów projekcyjnych, dobierzemy sprzęt który zagwarantuje równomierne światło na całej powierzchni ekranu.

Ekrany projekcyjne – wypożyczalnia NeedIT zaprasza do kontaktu

Jeżeli interesuje Cię wypożyczenie ekranów projekcyjnych, zapraszamy do kontaktu. Stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę – ekrany projekcyjne wypożyczalnia