5

Sty

Egzaminy adwokackie i radcowskie 2017 – wynajem sprzętu

5 stycznia 2017 12:45

Nieubłaganie zbliża się termin egzaminów zawodowych dla kandydatów na adwokatów, radców i komorników. Uczestnik może zdecydować się na zdanie egzaminu pisemnego odręcznie lub poprzez specjalnie przygotowany laptop. 

Jak przygotować się pod kątem technicznym?

W dniach 28 do 31 marca 2017 roku odbędą się egzaminy organizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Aby zapewnić sobie najwyższy poziom i komfort podczas zdawania egzaminu, uczestnik może zdecydować się na korzystanie z laptopa. Jednak nie może to być zwykły sprzęt, konieczne jest jego pełne przygotowanie,  zgodnie z wszystkimi wytycznymi.

Przede wszystkim, należy pamiętać, że sprzęt musi zostać przygotowany pod wymogi narzucone z góry, wiąże się to z usunięciem licencjonowanego oprogramowania, a także wyłączeniem aplikacji systemowych, które działają w tle. W takiej sytuacji warto pomyśleć o wynajmie laptopa od firmy, która wie jak ma być skonfigurowany taki sprzęt, zapewniając jednocześnie jego niezawodność podczas egzaminu.

Podczas pierwszych 20 minut egzaminu, wychodzą wszelkie błędy związane z niepoprawną konfiguracją sprzętu pod wymogi Ministerstwa Sprawiedliwości. Może zdarzyć się, że osoba przystępująca do egzaminu, decydując się na użycie swojego sprzętu, będzie zmuszona do pracy pisemnej ze względu na niepoprawną lub niekompletną konfigurację. Dlatego żeby mieć pewność, że sprzęt nie zawiedzie i wszystko będzie w nim skonfigurowane pod wytyczne Ministerstwa, najlepiej zdecydować się na wynajem laptopa.

Wynajem sprzętu na egzaminy adwokackie i radcowskie

Poniżej przedstawiamy argumenty, przemawiające za wynajmem laptopów na egzaminy w firmie NeedIT:

  • każde urządzenie jest przygotowane zgodnie z wymogami Ministerstwa Sprawiedliwości,
  • wynajmujemy sprzęt wyłącznie renomowanych marek,
  • wynajmowane laptopy, poza standardowym zasilaniem, mają sprawną baterię, która utrzymuje działanie urządzenia przez wiele godzin,
  • urządzenia przechodzą dokładne audyty wydajnościowe,
  • wypożyczenie obejmuje cały pakiet dla urządzenia w tym myszkę, torbę, podkładkę,
  • możliwość wynajmu sprzętu z wyprzedzeniem do 5 dni, aby spokojnie wykonać test laptopa i sprawdzenie aplikacji AZEP w wersji demo,
  • w okresie próbnym, dajemy możliwość wymiany laptopa, a nawet dopuszczamy całkowitą rezygnację z wynajmu.

Doświadczenie NeedIT

Od ponad 5 lat obsługujemy egzaminy prawnicze, radcowskie i komornicze. Wszyscy nasi specjaliści przeszli szkolenia dotyczące funkcjonowania aplikacji egzaminacyjnej w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą EGZAMINY PRAWNICZE!