8

Lut

Egzaminy Radcowskie i Adwokackie – Wynajem Laptopów

8 lutego 2016 21:34

egzamin radcowski

Wynajem laptopów na Egzaminy Radcowskie oraz Egzaminy Adwokackie to właściwy wybór!

Precyzyjne przygotowanie własnego sprzętu pod wymogi egzaminu wiąże się z usunięciem licencjonowanego oprogramowania oraz wyłączeniem większości aplikacji systemowych działających w tle mogących zakłócić jego przebieg. Z doświadczenia wiemy, że aż 80% zdających osób już w pierwszych 20 min egzaminu zgłasza błąd spowodowany złą konfiguracją laptopów . Dlatego, nie zastanawiaj się i poznaj naszą ofertę!

Jakie zalety ma wynajem laptopów w naszej firmie?

Oto korzyści, jakie niesie ze sobą wypożyczenie laptopów:

  • Laptopy są ściśle przygotowane według wymagań Ministerstwa Sprawiedliwości,
  • Wszystkie laptopy wyłącznie renomowanych marek,
  • Robimy szczegółowy audyt sprzętu oraz testy wydajnościowe przed wydaniem laptopa,
  • Każdy laptop posiada sprawną baterię,
  • W zestawie do wypożyczonego laptopa mysz przewodowa, zasilacz oraz torba,
  • Gwarantujemy bardzo dobry stan techniczny laptopów,
  • Gwarancja bezpieczeństwa danych,
  • Obsługa techniczna 24/7,
  • Darmowy backup urządzenia.

Wypożyczenie laptopa – gwarancja zaufania i rzetelność!

Egzaminy Prawnicze (Egzaminy Radcowskie, Egzaminy Adwokackie oraz Egzaminy Komornicze) obsługujemy od 5 lat. Nasi technicy przeszli specjalne szkolenie dotyczące funkcjonowania aplikacji egzaminacyjnej w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów jako jedyni dajemy możliwość wynajmu laptopów z wyprzedzeniem do 5 dni! Czas ten pozwoli przetestować urządzenie oraz aplikację egzaminacyjną AZEP w wersji demonstracyjnej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dajemy możliwość kontaktu z naszymi technikami, którzy odpowiedzą na każde pytanie. W trakcie trwania okresu „próbnego” umożliwiamy wymianę laptopa bądź całkowitą rezygnację z zamówienia.

Wypożyczalnia laptopów NeedIT.pl

Jako wypożyczalnia laptopów mamy ogromne doświadczenie, obsłużyliśmy ponad 4000 wydarzeń takich jak egzaminy państwowe, imprezy, szkolenia, konferencje i wiele innych dużych wydarzeń.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą EGZAMINY PRAWNICZE – wynajem laptopów na stronie internetowej http://www.needit.pl/egzaminy/